Home Kadına Özel Kadınlar için Olumlamalar (Kadına Özel 30 Olumlama)

Kadınlar için Olumlamalar (Kadına Özel 30 Olumlama)

yazar Ender Çene
kadınlar için olumlamalar

Olumlamalar; hayatımızı değiştirecek gerçek güçtür. Olumlamalar ile hayatımızı yönlendirebilir ve güzelleştirebiliriz. Kadınlar için olumlamalar yazmak istedik. Neden kadın olumlamalar. Çünkü kadınlarımız özel ve değerlidir. Olumlama bilinçaltını hızlı bir şekilde değiştirir. Çoğu kişi olumlamanın işe yarayıp yaramadığını soruyor.

pozitif düşünmek

Ben olumlamayı, vitaminlere benzetiyorum. Bir vitamini, bir sefer vücudunuza aldığınızda hemen bir etki göremezsiniz. Ama sürekli vitamin alırsanız vücudunuz güzelleşecek ve daha güçlü olacaktır. Tabii vitaminleri doğal yollardan almayı ihmal etmeyin. Kışın almanız gereken vitaminleri mutlaka okuyun.

Beynin vitamini de olumlama ve olumlu düşünmedir. Olumlu düşünmenin, en kolay yolu zihnimize olumlamaları yüklemektir. Bunun için olumlamaları günlük olarak tekrar etmeli ve sürekli olarak güncel olumlamalar eklemelisiniz. Unutmayın olumlamaları siz kendiniz yazabilirsiniz.

[su_box title=”Olumlamalar Nasıl Yapılır?” box_color=”#b90b92″ radius=”6″]Olumlama nedir ve nasıl yapılır? Bu konuyu daha önce anlatmıştım. Bu konuyu mutlaka okuyun. Ayrıca 30 harika pozitif olumlama cümlesini hayatınıza dahil edin.[/su_box]

Dişilik ve cinsel istek için etkili olacaktır bu olumlamalar. Çünkü kadınsal hissiyatımızı arttıracak ve güçlendirecektir. Güçlü ve enerjik bir hal alacaksınız. Huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Her gün ayna karşısında tekrar etmeniz çok önemlidir. Ayrıca telefona ses kaydı yapıp her gün dinleyebilirsiniz.

“Bir soruna çözüm aradığınızda, bilinçaltınız size cevap verecektir; ama sizin bir karar vermenizi ve bilinçli zihninizle bir yargıya varmanızı bekler.” Joseph Murphy

30 Pozitif Kadın Olumlama Cümlesi

#1 Ben harika bir kadınım.

#2 Kadın olmaktan mutluluk duyuyorum.

#3 Ben mutlu ve zengin bir kadınım.

#4 Ben çekici ve güzel bir kadınım.

#5 Kadın olmak harika ve ben kendimle gurur duyuyorum.

#6 Cinsel isteğim artıyor ben arzulanan bir kadınım.

#7 Sevgi ve aşk ben buluyor. Ben en iyisine layığım.

#8 Kendime saygı duyuyorum. Özgüvenim çok yüksek.

#9 İş hayatında başarılıyım. Çünkü zeki bir kadınım.

kadinlar için harika olumlamalar

#10 Ben ailem ve eşimle çok mutluyum.

#11 Ben çocuklarımla çok mutluyum.

#12 Herkes bana saygı duyuyor.

#13 Dişil yönüm çok güçlü ve enerjik.

#14 Ben parayı hayatıma çeken bir kadınım.

kadın olumlamaları

#15 Ön yargılarımı temizliyor ve geçmişimi affediyorum.

#16 Kendimi seviyorum. Çünkü ben sevgi enerjsine layığım.

#17 Elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Bu yeterli oluyor.

#18 Kendime karşı nazik ve anlayışlıyım.

#19 Ben harika bir bedeni olan kadınım.

#20 Ben sağlıklıyım. Kadınsal olarak en üst noktada sağlığım.

#21 Ben her yaşta mükemmel ve güzelim.

#22 Kendime anlayışlı ve saygılı davranıyorum.

#23 Yüzümü ve tüm özelliklerimi seviyorum.

#24 Ben zarif bir kadınım.

#25 Ben tutkulu bir kadınım.

#26 Ben vücudumun yaşadığı kadınsal döngüleri takdir ediyorum.

#27 Kadın olmak bana huzur ve mutluluk veriyor.

kadın olumlamaları

#28 Vücudumun kadınsal değişimleri uyum ve güzellik içinde gerçekleşiyor.

#29 Mutluluk bir seçim ve ben mutluluğu seçiyorum.

#30 Bir kadın olarak harika işler başarıyorum. Çünkü kadın olmak harika.

Ben olumlamaları ilk keşfettiğimde bunun nasıl işe yarayacağını ve bana nasıl bir faydası olacağını anlayamamıştım. Ağır bir depresyondaydım. Bunalmıştım ve bir kaç cümlenin benim bu büyük sorunda ne işe yarayacağını düşünmemiştim. Ama olumlamalar sihir gibi işe yaradı. Tabii bu sihri hayatıma sürekli olarak dahil ettim. 21 gün değil bir ömür olumlu düşünmeyi ve olumlama yapmayı kendime kabul ettirdim.

Olumlama yapmak, gerçekten bilinçaltımızı etkiliyor. Bilinçaltı hayatımızın %90’na hakim organlarımıza hakim ve seçimlerimize hakim. Bilinçaltımızı temizlemek ve olumlu şekilde yönlendirmek, bu yüzden çok önemlidir. Olumlu düşünmek ve pozitif bir bakış açısı kazanmak hayatımızı değiştirir.

Burada önemli bir sır var! Evet bu olumlamadaki bu sırrı sizle paylaşmak istiyorum. Bir sır çünkü kimse benimle paylaşmadı ve bir yerde okumadım. Olumlamanın gerçek sırrı hislerinizi tam olarak devreye sokmak. Mesela “ben güzelim” demek bir etki yaratır ama “BEN GÜZELLLİİİİİM” deyin bunu hissedin. bu çok önemli bu hissi yakalayın. Güzel olduğunuzu tüm kalbiniz ve beyninizle onaylayın. O zaman harika hissedeceksiniz.

Olumlama sihirli bir yöntemdir. Ama sihir kelimelerde veya cümlelerde değil, sizin hissetme biçiminizde saklıdır. Siz olumlamanın işe yaradığını hisseder ve kabul ederseniz, bilinçaltınız sizin için çalışmaya başlayacaktır. Olumlama yöntemlerinizi hayatınıza dahil edin ve sürekli olarak kullanın. Bunu bir yaşam biçimi olarak uygulayın.

Benzer Yazılar

Yorumunu Bırakır mısın?