Home Yaşam Erkeklere Alınabilecek Hediyeler- Erkeklere Hediye Fikirleri

Erkeklere Alınabilecek Hediyeler- Erkeklere Hediye Fikirleri

yazar Ender Çene
erkeklere alınabilecek hediyeler

Erkeklere alınabilecek hediyeler, bayanlar için oldukça zor bir durum.  Gerek aile, gerek arkadaş gerek sevgiliye hediye alımında çok zorluk yaşamaktadır.  Bu süreçte doğru  hamleler yapıp, kişilere doğru hediyeler almak gerekebilir. Hediye almak aslında çok da zor bir durum değil.  Bu durum için hediye alacağınız kişiyi çok yakından tanımanız gerekiyor. Eğer kişiyi uzun zamandır tanımıyorsanız da üzülmeyin. Buna da çözümümüz var. 

Erkeklere Hediye Fikirleri

Parfüm: 

Kişiyi çok yakından tanıyorsanız parfüm güzel bir seçim olabilir. Kişinin yaşam ve giyim tarzına bağlı olarak seçimlerinizi yapmanız gerekir.  Eminiz ki bu hediye arkadaşınızı çok mutlu edecektir. Erkekler için daha çok sportif kokular tercih edilebilir. Ama koku işi riskli iştir. Kişilerin zevki kişiden kişiye göre değişebilir. Bu yüzden emin olmadan koku almamanızı tavsiye ederiz. 

Takım Forması: 

Erkeklerin futbola ve takımlarına düşkün olduklarını biliriz. Fenomeni olduğu takımın formasını veya o takıma ait bir ürünü alırsanız çok sevinecektir. Takımına önem veren kişiler ürünlerin lisanslı orijinal ürün olmasına dikkat ederler. Eğer orijinal ürün alacak maddi gücünüz yoksa, ürüne benzer şeylerde bulabilirsiniz. 

Kişiye Özel Hediyeler Hayat Kurtarır: 

Erkekler daima ön planda olmayı isterler. Kişiye özel hediye herkesin sevdiği şeyler arasındadır. Bu tür hediyeler, özel olduklarını hissetmelerini sağlarBu örneklere bakacak olursak,  İsimlerinin yazılı olduğu kupa oldukça dikkat çekici ve kalıcı bir hediye olacaktır. Aynı şekilde üzerinde isminin yazılı olduğu anahtarlık da çok sevilecektir.  Tabi bu anahtarlığın araba anahtarlığı olması daha farklı bir etki verecektir. Arabaya düşkünlükleri olan erkekler için bu hediye muazzam olacak. Bazı erkeklerin çakmak, zippo gibi şeylere düşkünlükleri vardır. Hatta bazılarının koleksiyonları bile bulunur. Koleksiyonlarına değer verdiğinizi görmek onları mutlu eder. 

Cüzdan: 

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biriside cüzdanlarıdır. Bakımlı erkekler giyimlerinde cüzdanlarının kıyafetleriyle uyum içinde olmasını isterler. Genellikle siyah renk tercih eden erkekler deri cüzdan onlar için vazgeçilmezdir. Hatta cüzdanın bir kısmına minimalistik şekilde ismini de yazdırdığınız zaman vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Deri cüzdan klasik tarz giyim sahibine sahip olan kişiler tercih etmektedir. Daha sportif olan kişiler içinde  Keten kumaşa sahip cüzdanları tercih edebilirsiniz. 

Teknolojik Ürünler: 

Erkeklerin yaşı kaç olursa olsun teknoloji merakları hiç tükenmez. Bu yüzden teknolojik ürünler onların dikkatini çok fazla çekecektir. Oyun bağımlılarına oyun konsolu, müzik bağımlılarına  orijinal kulaklık, film meraklılarına da film paketi hediye edebilirsiniz. Emin olmalısınız ki bu hediyeler kişilerin en sevdiği hediyeler arasında olacaktır. Bu tür hediyeler yaş durumuna göre değişebilir. Örneğin hediye alacağınız kişi babanız ise film paketi daha uygun olabilir.  

 

Hayatı Kolaylaştıracak Hediyeler: 

Aslına bakarsanız erkeklerin işlerini kolaylaştıracak ürünler onları daha çok mutlu eder. Örneğin evlerde ufak tefek tadilat işlerini yapanlar için teknik aletler alınabilir. “Bu ürünler hayat kurtarır.” Derler ya, aynen o şekildedir. Bu ürünü her kullandığı zaman size teşekkür edeceğinden emin olabilirsiniz. Örneğin; küçük el matkabı son zamanlarda oldukça rağbet gören bir ürün olduğu için kişilerin hayatını fazlasıyla da kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra, takım çantası da onlar için mükemmel bir üründür. Düşünürsek, takım çantası olmayan erkek yoktur. 

Kol düğmesi: 

Bu hediye çok asil bir hediyedir. Klasik tarzı tercih edenler için vazgeçilmez bir detaydır. Bu ürün genellikle aşk anlamı taşımaktadır.  Geniş anlamlar taşımaktadır. Kol düğmesinin anlamını anlatmaya kelimeler yetmez. Ama şu kadarını söylemek isteriz. Bu hediyeyi sizler için çok değerli olan ve bu hediyenin kıymetini değecek kişilere hediye etmelisiniz. Bu hediyeyi bir şarkıyla sonlandıralım.  

İki küçük kol düğmesi 

Bütün bir aşk, hikayesi 

İki düğme, iki ayrı kolda 

Bizim gibi, yolda 

Barış Manço 

Tespih Severler  

Bu kitlenin olduğu, fazla olduğunu biliyoruz. Hatta koleksiyonu olanlar ve onları özenle saklayanlar… Her bir taşın ayrı bir anlamını araştırarak ona göre hediye seçimi yapılmalıdır. Bu ürünlerin hastası olan kişiler içinde bu ürünlerin orijinal hallerini almanız önem taşır. 

Bakıma Önem Verenler: 

Sadece bayanlar değil erkeklerde bakımlıdır. Zaman zaman cilt bakım yaptıran erkekler de var. Özellikle bu kişiler içintraş takımı, traş losyonu tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri çok seveceklerinden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bakım seven erkekler, kombine de önem verirler. Bu aşamada kemer ve cüzdan şeklinde satılan takımlar bulunmakta. Bu ürünleri tercih ederek kombinlerinde yardımcı olabilirsiniz. 

 

Sonuç olarak hediye almak güzeldir. Herkes mutlu olur. Ama hayatta her şeyin hediye olmadığı zamanlar da vardır. Hatta hediye sevmeyen kişiler de olabilir. Bu durumlarda kişilere kendiniz bir şeyler yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişi duygusal biriyse fotoğraflardan oluşan bir slayt yapabilirsiniz.(Oldukça kalıcı bir hediye) Dijital dünyadan biraz uzaklaşıp, fotoğraf panosu yapabilirsiniz.  BU hediyeler kişileri mutlu eden hediyeler arasındadır. Son olarak, el becerisi yüksek olan kişiler için karşınızdaki kişiye atkı örebilirsiniz. Bu ekmek dolu hediyeyi kim beğenmez ki… 

Fikirlerimizin sizlere fayda sağlayacağını umuyoruz. 

 

 

 

 

Benzer Yazılar

Yorumunu Bırakır mısın?