Home Kadına Özel Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

Yeni Yıl Makyajında 3 Püf Nokta

yazar Ender Çene
Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri

Birisi Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri 2023 mi dedi? Evet doğru duydunuz . Yeni yıl yaklaşıyor yeni umutlar, yeni bir sene bizleri bekliyor…  Yeni yıl planları yapılmaya bile başlandı. Yeni yılda kimimiz şehir dışına gidecek, kimimiz bir mekana … Kimimiz ise sadece evde sevdikleriyle geçirecek. Bu süreçte kişilerde acaba ne giysem düşünceleri oluşmaya bile başladı. Yeni yılı bizlere yansıtan renk kırmızı olduğunu biliyoruz.

Kimileri evlerinde yeni yıl ağaçlarıyla süslemeye başladı bile. Merhabakadin.com olarak sizlerle birlikte gireceğimiz yeni bir yıl içn bizler de çok heyecanlıyız. Sizlere sunacağımız kıyafet ve kombin önerilerini bi gözden geçirmenizi öneririz.

İddalı aynı zamanda rahat kıyafetlerle tüm gecenizi rahat geçmesini sağlayacak kombinlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

Yeni yıl Elbise Kombinleri

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri 2023 denildiği zaman akla gelen ilk şey kırmızı renktir. Bunda hemfikiriz. Bu aşamada sizlerin ne tarz kıyafetlerde rahat edeceği önemli. Kimisi pantolonla rahat ederken, kimisi elbiseyle rahat edebilmektedir. Bu tamamen tercih meselesi olup, karar size aittir.

Elbise  Kombini

Bu renkte bulacağınız yüzlerce elbise var. Bu aşamada elbisenizin abiye tarz mı yoksa spor tarzda mı olması gerektiğine karar vermelisiniz. Aslına bakarsanız,  bu tamamen ortam tercihinize bağlı olacaktır. Örneğin; bir eğlence mekanına gideceksiniz. Abiye tarzı elbise giymeniz daha uygun olacaktır. Bu elbisenin kadife veya saten olması sizi daha şık gösterecektir.

Elbise tarzınız da size kalmış tabiki… Bize soracak olursanız bu sene tek omuz model elbiseler oldukça sık tercih ediliyor. Eğlence mekanlarında daha rahat edeceğiniz sizi terletmeyecek yapıdaki kıyafetleri tercih etmeniz önerilir. Bunun dışında vücut yapınıza uygun kıyafetler seçtiğinizde üzerinizdeki duruşu daha farklı olacaktır.

Hadi sizinle bir kombin yapalım…

Uzun boylu oldukça fit bir bayan için kırmızı veya siyah tek omuzlu ve dizüstü bir elbise oldukça şık olacaktır.

Bu elbisenin altına siyah dolgu topuklu ayakkabı da kombini tamamlayacaktır. Neden dolgu topuk diyoruz? Eğlence mekanında oturmayacak yapıda biriyseniz, bu ayakkabı tam size göre olacaktır.

 

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

Basen bölgeleri olan bir kadın için kıyafet kombini…

Basen bölgesi hemen hemen her kadının rahatsız olduğu kısımdır. Bu bölgelerin daha kusursuz gözükmesi için yüksel bel kıyafetler tercih etmeniz gerekir.

Kusurları daha aza indiren rengin siyah olduğunu biliyoruz. Siyah renk dar bir pantolon veya dar bir etek tercih edebilirsiniz. Elbette bu seçenekler arasında elbise de yer alabilir. Elbise modelini seçerken basen kısmının boğumlu olması sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.

Giyim tarzınıza ve  ortama bağlı olarak tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin siyah pantolon giyeceğinizi düşünürsek, bunun üzerine askılı kırmızı bir body tercih edebilirsiniz. Kapalı ortam olacağından bu durum sizi etkilemeyecektir. Bu kombin üzerine uyum sağlayacak siyah bir mont seçmeniz yeterli olacaktır.  Bu kombinlerin altına uyum sağlayacak siyah topuklu bir ayakkabı uyum sağlayacaktır.

Bu süreçte elbise veya kısa etek giyecekseniz, çizme de oldukça şık duracaktır. Elbise arayışındaysanız ve vaktiniz yoksa internetten de alabileceğiniz bir siteyi sizinle paylaşıyoruz.

Yeni yılı evde geçirecek olanları unuttuğumuzu düşünmeniz bizi üzer. Eğer hiçbir şey yapmayacaksınız, evinizde sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sakin bir akşam için önerimiz tabiki de PTT 🙂

Evet Pijama, Terlik, Televizyon …

 

Yeni Yıl Makyaj Önerileri

Yeni yıl eğlence gecelerimin vazgeçilmez parçalarından birisi de makyajdır. Makyaj tüm kombininizi tamamlar. Makyaj yaparken kıyafetinizle uyum sağlayacak tarzda seçim yapmalısınız.  Yeni yıl makyajları genellikle çok abartılı şekilde tercih edilir. Yanlış diyemeyiz elbette ama tercih meselesi diyebiliriz.

Siyah renkte giyeceğiniz elbiseye buğulu bir makyaj harika duracaktır. Kırmızı ruj… İşte bu makyajın vazgeçilmez parçası diyebiliriz. Sizi olduğundan daha farklı ve alımlı gösterecektir. Tırnaklarınıza süreceğiniz kırmızı oje ile bu uyumu tam anlamıyla yakalamış olacaksınız. Bu sayede Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri 2023 konusunda merak edilen birçok şeyi açıkladık.

Yeni Yıl Makyajında 3 Püf Nokta

Yeni yıl makyajını nasıl yapsam diye şimdiden düşünmeye başladığınızı biliyoruz.  Yeni yıl makyajında 3 püf nokta şu şekilde sıralanabilir.

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri 2023 konusunda bu 3 noktaya bir göz atalım

Kombin ve Makyaj Uyumu

Seçtiğiniz kıyafete bağlı olarak makyaj uyumunuz oldukça önemlidir. Kıyafet renginiz koyuysa makyajınız da biraz daha buna uyum şeklinde olmalıdır. Örneğin kırmızı tonlarda giydiğiniz kıyafet için, kahve tonlarında bir allık makyajı tamamlayacaktır. Elbette bu aşamada kırmızı rujumuzu unutmuyoruz.

Göz Makyajı

Göz makyajı hangi alanda olursanız olu en önemli kısımdır. Seçeceğiniz rimel ve eyeliner oldukça önemlidir. Bu aşamada kullanım açısından dayanıklı rimel tercih etmeniz önemlidir. Bunun yanı sıra daha alımlı bir görüntü yakalamak için takma kirpikten faydalanabilirsiniz. Eyeliner sürme işlemini göz yapınıza göre yapmanız, gözünüzü daha güzel göstercektir.

Aydınlatıcı ve Allık

Makyajın odak noktalarından birisi de budur. Son dönemlerin en çok tercih edilen makyajı ıslak makyajdır. Islak makyaj, cildi daha parlak gösteren bir yapıya sahiptir.  İkisi de eş zamanlı olarak kullanılabilir.  Bu ürünler yanağın üst kısmına sürdüğünüzde daha hoş bir görüntü verecektir.

Makyaj ürünleri son zamanlarda her yerde satılmaya başlandı. Bu aşamada ürünlerin hangilerinin güvenilir ve sağlık açısından zararlı olmayacağı konusunda önem taşıyor. Sizler için araştırdığımız güvenilir satış yapan bir marka olduğunu söyleyebiliriz. Buradan ürünleri rahatlıkla alabileceğinizi söylemek isteriz.

 

-Sponsorlu İçerik-  İşbirliği-

Bu ürünleri alabilmek için https://www.instagram.com/elifs.aydmr/  dr clinic satışı Elif Aydemir’e ulaşabilirsiniz.

Yeni Yıl Kombin Ve Makyaj Önerileri (2023)

 

Benzer Yazılar

Yorumunu Bırakır mısın?