Home Astroloji 1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu

1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu

yazar Ender Çene

Bu hafta, gezegensel değişimle dolu bir hafta. Öncelikle Pazar gecesi geç saatlerde, yapı ve disiplinin gezegeni olan Satürn, Kova’da geri dönüş yapacağa benziyor. Bu, bir iç gözlem, hedefleriniz ve sınırlarınız hakkında dikkatlice düşünmek için bir zamandır. Sorumluluklarınızı ciddiye alıyor musunuz? İhtiyacınız olan dersleri öğreniyor musunuz? Ardından Pazartesi günü, iletişim gezegeni Merkür, İkizler’in doğal evine girer. Burada, beyniniz tamamen aydınlanmış hissedebilir: meraklı, zeki, canlı duygular içerisinde olabilirsiniz.

Salı gecesi geç saatlerde, Mars’taki eylem gezegeni sezgisel Balık burcuna girer. Burada, dürtü ve hırsınız lineerden daha dolambaçlı, direktten daha rüya gibi hissedebilir. Yine Salı gecesi, aşk gezegeni Venüs istasyonları geriliyor ve Haziran sonuna kadar gerileyecek. Venüs retrograd, çözülmemiş duyguları ve çözülmemiş arzuyu harekete geçirir ve sizden kaçındığınız duygusal zorluklarla yüzleşmenizi ister. Sonunda, Perşembe günü, büyüme ve bolluk gezegeni Jüpiter, istasyonlar da gerilemektedir. Tüm geri dönüşlerde olduğu gibi, bu korkacak bir şey değil ama  yavaşlamak, içe dönmek, yansıtmak için uygun bir anı beklemenizi işaret ediyor.

1 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumu

Koç Haftalık Burç Yorumu 
Dünyanın garip ve dengesiz yeni hızına uyum sağlamak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınız halde, yine de böyle yaşamayı imkansız hissettiğiniz, hareketlerinizin ve olasılık duyularınızın bu kadar daraltılmasının çıldırtıcı ve dayanılmaz hissettirdiği anlar yaşayacaksınız. Ancak bu hafta, bu yoğun kısıtlamaların bile sizi yaşamanızı engelleyemeyeceğini hatırlatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Sadece yavaş hareket etmeniz gerekebilir – her seferinde birkaç adım atmak, yaptıktan sonra her seçimi yeniden değerlendirmek için, ayarlamaya ve değişime açık olduğunuz sürece, şimdi bile devam etmenin yolları var.

İkizler Haftalık Burç Yorumu

Çok uzun zamandır imkansız koşullarda yaşıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Vücudunuzdaki her hücre yenilenmiş hareket ve enerji, taze canlılık ve yaşam için bağırıyormuş gibi hissedebilir. Ancak şu anda gerçekleşen değişim garip ve yavaş; sadece aradığınız vahşi telaşı sunmadığı için hiçbir şeyin olmadığı anlamına gelmez. Beklentileriniz küçük olsa da her açılan kapıya, her telefon görüşmesi, her bir dayanışma ve destek hareketine sessizce, ihtiyacınız olanı sunabildiğin de büyük eylemlere koşmayın.

Boğa Haftalık Burç Yorumu

Şimdi artan bir belirsizlik zamanıdır, ancak bununla başa çıkmak için zaten tam donanımlısınız; bu, halihazırda yapabileceğiniz stratejileri düşünmek için bir haftadır. Hayatta kalmanın anahtarının, keşfedilmeyi bekleyen uzak bir yerde olduğunu hayal etmek kolaydır, ancak zaten sahip olduğunuz çok fazla bilgelik vardır. Öfken göğsünden bir delik açıyorsa bunu kullan. Eğer sevginiz kırılmaz ve gerçek kalırsa, size yol göstermesine izin verin. Bu hafta, en kullanışlı araçlar zaten sahip olduğunuz araçlar olacak. En faydalı sihir zaten içinde olan, bekleyen olacak.

Aslan Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, tarihin geniş akışını değiştirmenin kişisel göreviniz olmadığını kendinize hatırlatın. Bir kahraman olmak ya da bir kurtarıcı olmak ya da mükemmel ve kayda değer bir insan olmak sizin işiniz değil. Eğer kendi eylemleriniz dünyadaki tüm şiddet ve ıstırabı sona erdiremezse, bunun nedeni yeterince çabalamadığınızdır; çünkü bunların hepsini tek başına yapman asla mümkün olmadı. Bu hafta, insanüstü güç veya mükemmellik için çabalamak zorunda değilsiniz. Sadece çevrenizdeki insanlara değer vermeniz ve her seçimi olabildiğince dikkatli yapmanız gerekir.

Başak Haftalık Burç Yorumu

Dünya bu kadar kaba olduğunda, gökyüzü bu karanlık, gelecek bu loş ve belirsiz, hayatta kalmanın kalbinizi kapatmasını, tüm zayıflıkları ortadan kaldırmayı, hiçbir güvenlik açığını kabul etmeyi gerektirdiğini söylemek kolaydır. Ama bu hafta, dünya sizin kusurlu olmanızı gerektirecek. Hala savunmasız olduğunuz yolları kabul etmenizi ve yine de yaşamaya devam etmenizi gerektiriyor. Dünya sizden tamamen rahat olmaktan daha yumuşak olmanızı isteyecek. Yumuşak insanlığınız da, bağlantı için alan, geleceğin büyümesi için alan var.

Terazi Haftalık Burç Yorumu

Tüm umutlarınızı gelecek için tek bir vizyona bağlarsanız, bu hafta muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Doğrudan ilerleme fikrine odaklanırsanız, o zaman değerli, iyi veya umutlu bir şey gibi görünmeyebilir. Bunun yerine, en azından henüz görünmeyen büyümeye dikkat etmeye çalışın: Yer altında gerçekleşen, yukarı değil ama yayılan büyüme. Harekete – dünyada ve kendinizde de – dikkat etmeyi deneyin, bu doğrusal değil, vahşi ve öngörülemez ve size sunabileceği beklenmedik umutla şaşırtıcı.

Akrep Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dünyada hiçbir şeyin sizin için yeterli olmadığı hissine kapılmış olabilirsiniz – yeterli dürüstlük, yeterli sevinç, yeterli övgü değil, yeterli dikkat yok. Daha da kötüsü, belki hiçbir şey olacağı korkusu musallat olabilir şimdiye yeterli. Bu duygu sonsuza kadar sürmeyecek, ama şimdilik sonsuz hissedebilir. Öyleyse elinizden gelenin en iyisini yapın, bu hafta, dünyanın henüz size verebileceğinden fazlasını talep etmeyin. Hâlâ bulunacak besin var – sihir, zevk ve memnuniyet var – ama onu bulmak için içeriye dönmeniz gerekebilir.

Yay Haftalık Burç Yorumu

Asi olmak bazen sert ve sivri, tatsız ve kaba davranıyormuş gibi hissedebilir. Ancak bu hafta, itaatsizliğin de bir aşk türü olabileceğini hatırlatmak önemlidir. Kurallara uymak yumuşak ve keyifli, hatta lüks hissedebilir. Korkuyla taşınmayı reddetmekte, zulmün gerekli olduğuna inanmayı reddederek, tahakkümü kabul etmeyi reddeden nadir bir sevinç vardır. Hareketli, yaşayan dünya üzerinde paraya, başarıya veya düzene değer vermeyi reddetmede güzel bir tatlılık var.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu

Bu, öncelikleriniz hakkında netleşmek için bir haftadır: yapmak istediğiniz her şeyi yapamayacağınızı ve belki de yapmak istediğinizi hissetmediğinizi kabul etmek için. Genellikle bununla birlikte gelen bir suçluluk vardır, ancak kendinize gerçekten utanç duymanıza gerek olmadığını hatırlatmaya çalışın. Zaman geriliyor ve kırılıyor gibi görünse de, yine de sonludur. Bu, en önemli şeylere odaklanabilmeniz için bazı şeylerin – hatta bazı önemli şeylerin – gitmesine izin vermek için bir haftadır.

Kova Haftalık Burç Yorumu

Bu, biraz kabadayılıkla hareket etmek için bir hafta, inatçı reddetmenizi uysal, iyi niyetli ve öngörülebilir olmayı beslemek için bir hafta. Dünya kaos içindeyken, kendinizi ve ihtiyaçlarınızı olabildiğince küçük ve yönetilebilir hale getirmek sizin göreviniz gibi görünebilir, ancak gerçekte durum böyle değildir. Dünyaya borçlu olduğunuz birçok şey var – dürüstlüğünüz, insanlığınız, iyi bir yaşam için en iyi çabalarınız – ama kesinlikle ona itaatinizi borçlu değilsiniz.

Yay Haftalık Burç Yorumu

Bu, sadece geniş ideallere değil, aynı zamanda ayrıntılara da odaklandığınız için, gerçekten istediğiniz şeyin ayrıntılarını incelemek için bir haftadır. Gerçekleştirilecek gerçek, somut eylemleri düşünmek, hangi tavizleri vereceğinizi ve hangilerini yapmayacağınızı düşünmek için bir hafta. Tatlı ve puslu hayallerinizin lehine bu tür ayrıntıları görmezden gelmek daha kolay olabilir, ancak bu hafta, bu ayrıntılar şeyleri gerçekten nasıl gerçekleştireceğinizdir; bu ayrıntılar dünyanızı değiştirmenin anahtarıdır.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu

Kendinizin en iyi kısımları yalıtılmış olarak sessiz görünüyorsa, içinizdeki bir şeyin kalıcı olarak hasar gördüğüne, parlaklığınızın veya güveninizin veya bakım yeteneğinizin kaybolduğuna inanmaya başlamak kolay olabilir. Bunların hiçbiri kaybolmadı elbette – sen hala sensin ve iyi olan her şey hala orada. Ve şu anda kendinizin en iyi kısımlarına erişmek zorsa, onu bir zayıflık işareti olarak kabul etmeyin. Tamamen kendiniz olmak, diğer insanlarla bağlantıda olmaktır, bu yüzden bu haftayı, içinde en iyisini ortaya çıkaranlara ulaşmak için kullanın.

Benzer Yazılar

Yorumunu Bırakır mısın?