Home Astroloji 8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumu

8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumu

yazar Ender Çene
haftalik burc yorumu

8-14 Haziran Haftalık Burç Yorumu merakla beklendiğini biliyoruz. Peki burçlarınız ne diyor?  Biz biliyoruz. Sizi de okumaya davet ediyoruz.

Boğa Burcu:

Haftanın başında, negatif düşünceler içinde olabilirsiniz. Çevrenize karşı gergin ve agresif olmanız da mümkün.  Ayrıca döneme bağlı olarak sabırsızlık ve endişe nedeniyle sıkılmış ve üzgün hissetmeniz normal.  Bu süreçte aile ilişkilerinize dikkat edin.  Maddi konularda bu ara biraz bunalım yaşayabilirsiniz. Yakın zamanda bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu iş sizin için karlı olacak diyebiliriz. Çevrenizle iletişim içinde olurken, çevrenizdeki kişileri kırmamaya özen göstermeniz gerekecektir.

ikizler burcu:

Haftaya güzel başlıyorsunuz. Aile ilişkileriniz oldukça yerinde. Bu süreçte iş yaşamınızı biraz aksatmış gibi gözüküyorsunuz. Üzerinizde bulunan yorgunluğu bir an önce atıp işinize adapte olmanız gerekir. Maddi konularda, bir gelişmeler olabilir. Büyük bir şeye yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konulara çok dikkat ederek yapmalısınız. Hayatınızda ki düzensiz giden şeyleri şimdi düzeltme zamanı. Kendinize geldiğiniz bir hafta. İçinizin kıpır kıpır olduğu bir hafta sizi bekliyor. Ufak çaplı iş gezileri olabilir. Yakın çevreniz, sizi birisiyle tanıştırabilir. Aşk anlamında dersek daha doğru olur. Eğer bir partneriniz varsa, mutlu ve güzel giden ilişkiniz, daha ileri boyuta gelecektir.

Yengeç Burcu:

Aile fertlerinden birisinin sağlık problemiyle ilgileneceğiniz bir hafta olacak.  Korkmayın. Çok büyük şeyler değil. Bu hafta içerisinde çözülecek.  Pozitif bir haftaya başlamışken iş yaşamınızı da ön planda tutuyorsunuz. Bu hafta iş yaşamınızda büyük gelişmelere ortak olabilirsiniz. Aşk yaşamınız daha iyi konuma gelirken, sağlık açısından kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Bu durumu haftanın son 2 gün olarak belirtebiliriz.

Aslan burcu:

Sizin için dolu dolu geçecek bir hafta. Çok agresif bir dönemdesiniz, bunu bir an önce atmalısınız ve hayatınıza odaklanmalısınız.  Sakin olan yapınızı bozmadan, kararlarınızı vermeniz gerekir. Bazı yenilgiler sizi yıldırmış olsa da pes etmeden, hayata devam etmelisiniz.  Aşk hayatınızda, eski dönemden alacağınız haberler olabilir. Dikkatli olun.

Başak burcu:

Bu haftaya, üzgün ve motivasyonu düşük bir şekilde başlıyorsunuz.Pazartesi sendromunu son raddesine kadar yaşamış birisiniz.  Başak burcunun sorumluluk sahibi ve işkolik yapısının yanı sıra bu davranışlarınız çevrenizdekileri şaşırtabilir.  Kendinize zaman ayırarak, işlere ve hayata adapte olmalısınız. İş arayanla içinse, iş aramak ve seçmek için doğru bir hafta. Hazırsanız başlayabilirsiniz

Terazi Burcu:

Haftaya cesur olarak başlıyorsunuz. Çalışmanızı ve işinizi geliştirmek adına yardımcı olabilecek bazı etkili kişilerle tanışmayı bekleyebilirsiniz. Bu sayede, sizin için daha etkili adımlar atılmış olacak. Bu süreç sizin oldukça verimli geçecek. Çalışma yönteminiz konusunda sabırlı olup, konsantrasyon gösterirseniz, iş hayatında oldukça güzel noktalara gelebileceğinizi söyleyebiliriz.

Akrep burcu

Mutlu bir hafta sizi bekliyor. Geçen haftalara nazaran, daha sakin geçecek bu haftada kafa rahatlığı sizinle olacak. Ani kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan taşınma fikri bu hafta tekrar konusu geçecek.  Bu hafta ufak sağlık sorunlarınız olabilir. Diş ağrısı ve ufak çaplı boğaz ağrısı gibi.  Haftanın son günleri stres dolu olabilir. Gelecek dönemlere dair yaptığınız planlamaları da erteleme kararı alacağınız bir hafta. Aşk hayatına gelecek olursak, her şeyi partnerinizden beklememelisiniz. Yoksa aşk hayatınızda da çatlamalar görülebilir.

Yay Burcu:

Haftaya tamamen motive olmuş bir şekilde başlıyorsunuz.  Mutluluk hep sizinle bu hafta diyebiliriz.  Maddi açıdan planlama yapıp, daha tasarruflu bir döneme geçeceksiniz.. Uzun zamandır yapmış olduğunuz birikimlerin meyvesini almaya başladığınız bir hafta olacak (bir şey almayı düşünmek). İş hayatınıza, tüm gücünüzü verirken ev yaşamınıza biraz vakit ayıramayabilirsiniz.  Bu durum aile fertlerinizi üzebilir. Dikkatli olun. Ayrıca aile ve arkadaşlarınızda bir takım sorunlar olsa da keyifli vakitler geçireceksiniz. Aşk yaşamınız bu süreçten etkilenmeyen tek şey diyebiliriz.

Oğlak Burcu:

Her şeyden bunalmış bir oğlak burcuyla karşı karşıyayız. Haftaya bunalmış ve sıkılmış başlayan oğlaklar, sağlık sorunları yaşayacağı bir hafta. Bunu sıkılmış hallerine bağlıyoruz. Ayrıca agresif hallerinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Bu süreçte biraz kafanızı dinlemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede aile bağlarınızı kısa sürede güçlendirebilirsiniz. Aile ve aşk konusunda arada kaldığınız ve bu konuların masaya yatırılacağı bir hafta. Bu süreçte mantıklı kararlar vermenizi tavsiye ederiz.

Kova Burcu

Haftanın başına mutlu olarak başlıyorsunuz. Geçmiş dönemlerde kaybetmiş olduğunuz maddi kayıplarla ilgili gelişmeler olabilir. İş hayatında terfi veya yükselme benzeri konular olabilir. Çıkacağınız ufak çaplı seyahatler olabilir. Bunlar iş için de olabilir. Mutluluğunuzun, enerjisine kapılmışken çevrenizdekileri de unutmayın. Aile ve arkadaşlarınızı ihmal etmeyin.

Balık Burcu:

Haftaya biraz tembel başlayabilirsiniz. Eğer bu tembelliği devam ettirirseniz. Bu haftaki iş planlarınız karışacak. Bu yüzden hafta başından beri planlı ve düzenli bir çalışma yaparak, başarıyı yakalamanız mümkün. Aile ilişkilerine değer verdiğiniz bir hafta olacak. Aile sağlığınız iyi, tek yapmanız gereken onlara vakit ayırmanız. Belirsiz ruh halleriniz,, çevrenizdekilere zarar verebilir. Ani kararlar vermemenin izi tavsiye ederiz.

 

Haftalık burç yorumlarımızı merakla beklediğinizi farkettik.  Her hafta burç yorumlarımız sizlerle olacak. Merhabakadin olarak, okurlarımızı mutlu görmek tek isteğimiz.

Burç yorumlarınızın sizi mutlu ettiği bir hafta olsun…

Sağlıklı ve mutlu haftalar dileriz.

Benzer Yazılar

Yorumunu Bırakır mısın?